Surfer silhouet fotobehang strand
Referentienummer: F7234Silhouet van een surfer die een bord vasthoudt, wandelend langs een reflecterend strand bij zonsondergang met de oceaan die zich uitstrekt tot aan de horizon onder een bewolkte lucht.
Breng de zee en de opwindende sfeer van surfen in uw huis met ons Surfer silhouet fotobehang strand. Dit prachtige ontwerp toont een silhouet van een surfer tegen de achtergrond van een betoverend strand, met de oceaan die reflecteert in de schemering. De achtergrondverlichting voegt een magische toets toe, waardoor deze foto niet alleen een decoratie is, maar ook een uitnodiging tot avontuur en vrijheid!
Waarom het fotobehang moet worden gebruikt voor de decoratie
Het Surfer silhouet fotobehang strand is een perfecte keuze voor diegenen die een unieke en inspirerende sfeer in hun interieur willen creëren. Dit fotobehang brengt de geest van de oceaan en de vrijheid van het surfen in uw leefruimte. Het is ideaal voor slaapkamers, woonkamers of zelfs surfkamers, waar je kunt dromen van golven en zonsondergangen. Laat dit ontwerp de energie en passie van de surfcultuur in uw huis weerspiegelen!
Hoe het fotobehang toe te passen
Om het Surfer silhouet fotobehang strand aan te brengen, heeft u een roller, borstel, kwast en snijder nodig. Breng lijm aan op de muur of op het product zelf. Zorg ervoor dat u het behang zorgvuldig en gelijkmatig aanbrengt voor een prachtig resultaat. Het is eenvoudig te onderhouden met een vochtige doek en een beetje neutrale zeep!
DIKTE/GRAAMMAGE - 180 g/m2
TOEPASSING - Lijmen op de muur of op papier
KLEUR - Matte afwerking
M2 REACTIE OP BRANDCERTIFICAAT
MATERIAAL - Niet-geweven stof
EENVOUDIG REINIGEN - Met vochtige doek en neutrale zeep
1. Lijm voor fotobehang en behang.
2. Emmer om de lijm voor te bereiden.
3. Liniaal of vouwmeter.
4. Waterpas.
5. Staartborstel.
6. Borstel en rol.
7. Snijder.
8. Zachte spons of doek.
VÓÓR HET PLAKKENMaak de muur gereed waar je de achtergrond of muurschildering wilt plaatsen. Het oppervlak moet droog, schoon en vetvrij zijn.
Het materiaal kan kleine wandonvolkomenheden bedekken, maar als het diepe groeven of korrels heeft voordat het behangen wordt, moeten deze worden gevuld en gladgemaakt. Het is ook noodzakelijk om mogelijke resten van behang en eerdere muurschilderingen te verwijderen.
Bereid de lijm voor met een lijmpakket van 150 g dat continu wordt gemengd met 4/5 liter water. Dit mengsel kan tot 25 m2 worden opgeplakt. Laat 5-10 minuten staan en schud krachtig voordat u de applicatie start.
* Vanwege het lijmdroogproces wordt het afgeraden om behang binnenshuis te maken met een lage luchtvochtigheid en temperaturen onder de 10 ° C. De optimale kamertemperatuur tijdens het behang- en droogproces is 18-21ºC.
ToepassingMarkeer met een waterpas en een liniaal elke 50 cm verticale rechte lijnen op de muur. Langs deze lijnen pas je de rollen fotobehang of behang aan.
In muren met ramen is het raadzaam om het behang vanaf het frame aan te brengen en zich langs de muur uit te breiden.
Om de wachtrij toe te passen, heeft u 2 opties:
1. Breng de lijm op de muur aan door met de borstel een dunne lijmlaag uit te breiden die breder kan zijn dan 50 cm van de rol.
2. Breng de lijm gelijkmatig aan op het papier, beginnend vanuit het midden naar buiten. Laat het papier een paar minuten nat worden door de uiteinden van het papier te buigen en de gelijmde delen in contact te houden (lijm met lijm).
Plaats vervolgens het bovenste gedeelte van de rol op de muur en borstel het midden zijwaarts.
Controleer of de rol langs de eerder gemarkeerde lijn aan de muur hangt. Als dit niet het geval is, verschuift u de rol voorzichtig zodat deze in de juiste positie staat.
Druk zachtjes met de borstel om luchtbellen te verwijderen. Maak cirkelvormige bewegingen van het midden naar de zijkanten, beginnend bovenaan en onderaan. Als u de lijm op de muur hebt aangebracht, pas dan op dat u de borstel niet bevlekt met de lijm op de muur.
Herhaal deze stappen voor de volgende rollen en houd daarbij rekening met de randen.
Als er overtollige lijm is, kunt u deze verwijderen met een spons of een vochtige doek.
INSTRUCTIES: NA HET PLAKKENZorg ervoor dat het fotobehang of het behang op zijn hele oppervlak tegen de muur is geplaatst.
Met de roller kunt u het oppervlak nogmaals gladmaken. Wanneer het behang wordt aangebracht, kunnen kleine bubbels worden gezien die de komende dagen zullen verdwijnen.
Het is belangrijk dat de kamer gedurende de eerste dagen na het aanbrengen een omgevingstemperatuur van meer dan 10 ° C aanhoudt, maar vermijd ook overmatige verwarming van de versierde ruimte.
Expresslevering binnen 24 uur aan huis mogelijk.