Fotobehang steden en landen pyramides en sfinx
Referentienummer: F8108Met de iconische Sfinx naast de majestueuze Piramides, brengt dit ontwerp kijkers naar het oude Egypte. De gedetailleerde weergave van deze monumentale structuren weerspiegelt een rijke geschiedenis en architectonisch wonder. De aanwezigheid van groen voegt een levendig contrast toe aan de historische elementen.
Breng de wonderen van het oude Egypte in uw huis met ons Fotobehang steden en landen pyramides en sfinx. Dit prachtige ontwerp toont majestueuze piramides en de iconische sfinx van Gizeh, met een prachtig Egyptisch landschap dat de rijke geschiedenis en cultuur van dit monumentale gebied vastlegt. Laat uw muren spreken met dit historische kunstwerk en creëer een sfeer van avontuur en mysterie!
Waarom het fotobehang moet worden gebruikt voor de decoratie
Het Fotobehang steden en landen pyramides en sfinx fotobehang steden en landen is de perfecte keuze voor iedereen die zijn interieur een unieke uitstraling wil geven. Dit behang biedt niet alleen een visueel spektakel, maar het is ook een geweldige manier om uw ruimte te transformeren in een inspirerende omgeving. De gedetailleerde afbeeldingen van piramides en de sfinx brengen niet alleen geschiedenis in uw huis, maar creëren ook een gespreksonderwerp voor uw gasten!
Hoe het fotobehang toe te passen
Het aanbrengen van het Fotobehang steden en landen pyramides en sfinx fotobehang steden en landen is eenvoudig en leuk! Gebruik lijm op de muur of op het behang zelf en neem de tijd om het correct aan te brengen met een roller, borstel of kwast. Voor een perfect resultaat kunt u een snijder gebruiken om de randen netjes af te werken.
Breedte van de strook: 50 cm
Dikte / gewicht: 180 g/m2
Op maat gemaakt: selecteer de gewenste afmetingen en wij passen het ontwerp aan.
100% aanpasbaar product: als u een onderdeel van het ontwerp wilt wijzigen, neem dan contact met ons op
Matte afwerking (satijn): niet-glanzende afwerking met heldere en elegante kleuren
Product gemakkelijk schoon te maken: Kan voorzichtig worden gereinigd met een vochtige doek of een niet-schurende spons en water.
Eenvoudige plaatsing (zonder luchtbellen): Direct op het papier of de muur plakken.
Geschikte oppervlakte: Elk vlak oppervlak
Installatiegereedschapsset beschikbaar
Makkelijk schoon te maken: met een vochtige doek en milde zeep (geen agressieve producten gebruiken)
Vlamvertragend certificaat: M2
Gemakkelijk van de muur te verwijderen: droog afpellen
100% recyclebaar product: gemaakt met milieuvriendelijke inkten
100% veilige betalingen
Het wordt ook ingepakt in bubbelplastic in een stevige kartonnen verpakking die het product tijdens verzending beschermt.
Aanbevolen materialen:
1. Lijm
2. Emmer
3. Liniaal/meetlint
4. Waterpas
5. Lijmpenseel
6. Borstel/roller
7. Cutter
8. Spons of doek
Voor het behangen (voorbereiding):
Oppervlak: De muur moet droog, schoon, vetvrij en vrij van resten van eerder behang zijn. Vul en egaliseer eventuele grote oneffenheden.
Lijm: Meng één pakje lijm (150 g) met 4-5 liter water. Laat 5-10 minuten staan en roer door. Dit is voldoende voor maximaal 25 m².
Temperatuur: Breng het behang niet aan bij temperaturen onder 10∘C of bij lage luchtvochtigheid. De optimale temperatuur is 18−21∘C.
Toepassing:
Markering: Gebruik een waterpas en liniaal om verticale hulplijnen om de 50 cm op de muur te tekenen. Begin indien mogelijk bij een raamkozijn.
Beplakken: Breng een dunne laag lijm aan op:
Optie 1: Direct op de muur (iets breder dan de rol).
Optie 2: Gelijkmatig op de achterkant van het papier, van het midden naar de randen. Vouw de uiteinden zodat de gelijmde delen elkaar raken en laat enkele minuten rusten zodat het iets kan intrekken.
Ophangen: Plaats de bovenkant van de rol op de muur en lijn uit met de hulplijn. Schuif voorzichtig indien nodig.
Gladstrijken: Gebruik de borstel van het midden naar buiten (van boven naar beneden) om luchtbellen te verwijderen. Vermijd dat lijm op de borstel komt als deze al op de muur is aangebracht.
Doorgaan: Herhaal de stappen voor de volgende rollen, waarbij de randen aansluiten en het patroon klopt.
Reinigen: Verwijder overtollige lijm met een vochtige spons of doek.
Na het lijmen:
Beveiligen: Strijk het gehele oppervlak glad met de roller.
Drogen: Kleine luchtbellen verdwijnen tijdens het drogen. Houd de kamertemperatuur de eerste dagen boven 10∘C en vermijd overmatige verwarming.
Expresslevering binnen 24 uur aan huis mogelijk.