Bloemig naamontwerp foto behang kinderkamer
Referentienummer: F7426Een vrolijk ontwerp met de naam CHARLIE omringd door speelse bloemmotieven en leuke accenten. Fijne illustraties van bladeren en bloemen sieren een rustgevende groene achtergrond, waardoor een levendige sfeer ontstaat die perfect is voor een kinderruimte.
Geef de kinderkamer een speelse en vrolijke uitstraling met ons Bloemig naamontwerp foto behang kinderkamer. Dit unieke ontwerp combineert prachtige bloemen en bladeren met een groene achtergrond, waardoor een betoverende sfeer ontstaat. Het op maat gemaakte behang is niet alleen aanpasbaar, maar ook een echte blikvanger die de creativiteit van uw kind stimuleert.
Waarom het fotobehang moet worden gebruikt voor de decoratie
Het Bloemig naamontwerp foto behang kinderkamer is perfect voor het creëren van een warme en uitnodigende omgeving. Het voegt niet alleen kleur en leven toe aan de ruimte, maar het helpt ook om een persoonlijke touch te geven aan de kamer van uw kind. Met een prachtig ontwerp dat aandacht trekt, zal dit behang de fantasie van uw kind prikkelen en de kamer transformeren in een plek waar dromen tot leven komen!
Hoe het fotobehang toe te passen
Het aanbrengen van het Bloemig naamontwerp foto behang kinderkamer is eenvoudig en leuk! Zorg ervoor dat de muren schoon en droog zijn voordat u begint. Gebruik geschikte lijm en hulpmiddelen zoals een roller en een borstel om een perfect resultaat te garanderen. Laat de creativiteit stromen en geniet van het proces!
Breedte van de strook: 50 cm
Dikte / gewicht: 180 g/m2
Op maat gemaakt: selecteer de gewenste afmetingen en wij passen het ontwerp aan.
100% aanpasbaar product: als u een onderdeel van het ontwerp wilt wijzigen, neem dan contact met ons op
Matte afwerking (satijn): niet-glanzende afwerking met heldere en elegante kleuren
Product gemakkelijk schoon te maken: Kan voorzichtig worden gereinigd met een vochtige doek of een niet-schurende spons en water.
Eenvoudige plaatsing (zonder luchtbellen): Direct op het papier of de muur plakken.
Geschikte oppervlakte: Elk vlak oppervlak
Installatiegereedschapsset beschikbaar
Makkelijk schoon te maken: met een vochtige doek en milde zeep (geen agressieve producten gebruiken)
Vlamvertragend certificaat: M2
Gemakkelijk van de muur te verwijderen: droog afpellen
100% recyclebaar product: gemaakt met milieuvriendelijke inkten
100% veilige betalingen
Het wordt ook ingepakt in bubbelplastic in een stevige kartonnen verpakking die het product tijdens verzending beschermt.
Aanbevolen materialen:
1. Lijm
2. Emmer
3. Liniaal/meetlint
4. Waterpas
5. Lijmpenseel
6. Borstel/roller
7. Cutter
8. Spons of doek
Voor het behangen (voorbereiding):
Oppervlak: De muur moet droog, schoon, vetvrij en vrij van resten van eerder behang zijn. Vul en egaliseer eventuele grote oneffenheden.
Lijm: Meng één pakje lijm (150 g) met 4-5 liter water. Laat 5-10 minuten staan en roer door. Dit is voldoende voor maximaal 25 m².
Temperatuur: Breng het behang niet aan bij temperaturen onder 10∘C of bij lage luchtvochtigheid. De optimale temperatuur is 18−21∘C.
Toepassing:
Markering: Gebruik een waterpas en liniaal om verticale hulplijnen om de 50 cm op de muur te tekenen. Begin indien mogelijk bij een raamkozijn.
Beplakken: Breng een dunne laag lijm aan op:
Optie 1: Direct op de muur (iets breder dan de rol).
Optie 2: Gelijkmatig op de achterkant van het papier, van het midden naar de randen. Vouw de uiteinden zodat de gelijmde delen elkaar raken en laat enkele minuten rusten zodat het iets kan intrekken.
Ophangen: Plaats de bovenkant van de rol op de muur en lijn uit met de hulplijn. Schuif voorzichtig indien nodig.
Gladstrijken: Gebruik de borstel van het midden naar buiten (van boven naar beneden) om luchtbellen te verwijderen. Vermijd dat lijm op de borstel komt als deze al op de muur is aangebracht.
Doorgaan: Herhaal de stappen voor de volgende rollen, waarbij de randen aansluiten en het patroon klopt.
Reinigen: Verwijder overtollige lijm met een vochtige spons of doek.
Na het lijmen:
Beveiligen: Strijk het gehele oppervlak glad met de roller.
Drogen: Kleine luchtbellen verdwijnen tijdens het drogen. Houd de kamertemperatuur de eerste dagen boven 10∘C en vermijd overmatige verwarming.
Expresslevering binnen 24 uur aan huis mogelijk.